Biz Kimiz?

ÇİTE & GÜLER HUKUK BÜROSU

Temelleri uzun zaman önce iki hukuk fakültesi öğrencisinin hayallerinde atılan ÇİTE & GÜLER  Hukuk Bürosu 2021 yılından itibaren hayata geçerek faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin hukuk alanında önde gelen üniversitesi olan İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitimini birlikte tamamlayan Av. Şirin ÇİTE ve Av. Ezgi GÜLER ERCANLI tarafından kurulan ÇİTE & GÜLER Hukuk Bürosu, özel hukuk ve kamu hukuku alanlarında hizmet vermektedir.

ÇİTE & GÜLER Hukuk Bürosu, temel ilkesi müvekkil odaklı bir yaklaşım olan ve her türlü hukuki süreçlerde müvekkili bilgilendirerek, özen yükümlülüğüne uygun şekilde hareket eden avukatlarca hizmet verme anlayışına dayanmaktadır. ÇİTE & GÜLER Hukuk bürosu avukatlık faaliyetini, adaleti tesis etmek için var olan bir temsil faaliyeti olarak kabul etmektedir.

ÇİTE & GÜLER Hukuk Bürosu, her koşulda müvekkillerin hak ve menfaatlerini en iyi şekilde gözetmekte,  her türlü hukuki imkanlara başvurarak müvekkillere geniş bir yelpazede çözüm önerileri sunmaktadır. ÇİTE & GÜLER Hukuk Bürosu sahip olunan deneyim ve bilgilerle, her türlü dava ve takip edilen işlerde müvekkil için en iyi sonuca ulaşmayı hedeflemektedir.